Két korosztályban is futsal bajnokságot nyertek a csapataink. A Holló Balázs és Kontra Krisztián által irányított Mogyoród KSK-FÓT U17-es gárdánk 100%-os teljesítménnyel, (7 meccs-7 győzelem) 8 pontos előnnyel a második helyezett előtt, viszonylag simán nyerte a bajnokságot. Az U15-ös csapatunknak, melyet Véglás Richárd és Benkó Norbert irányít, izagalmasabbra sikeredett aTOVÁBB →

Ugyan a 2021-es évet meghatározta a koronavírus járvány, a Mogyoród KSK szakosztályainál mégis sok fontos esemény történt.  Birkózás Az év első felét elvitte a covid és a lezárás, a birkózók két verseny után vetették bele magukat a munkával teli nyárba. Három edzőtáboruk is volt, Budapesten, Velemben és Cegléden, ahol azTOVÁBB →

Hangulatos sporteseménnyel zárta az idei idényt a Mogyoród KSK: a válogatottal a DVTK, FTC, GSK, REAC, UFC, UTE, VASAS, VÁC, VSD-ből érkezett korábbi KSK-s játékosok csaptak össze. A mérkőzés 3×30 perces volt, a szünetekben a Mogyoród KSK kutyás szakosztálya, és tánc bemutató flash mob színesítette a programot. A mérkőzésen remekTOVÁBB →

Nyakunkon a nyári szünet, holnap lesz az utolsó tanítási nap! Összeszedtük, milyen nyári táborokba lehet menni Mogyoródon. Oratórium Azt, hogy mi az az oratórium, senkinek nem kell magyarázni Mogyoródon. A Don Bosco nővérek közel harminc éve törődnek gyermekeinkkel, vesznek részt a mindennapjainkban. 1992 óta minden nyáron napközis tábort tartanak, énekszóval,TOVÁBB →

Mától leállnak az edzések és a mérkőzések a Mogyoród KSK minden szakosztályában a COVID harmadik hulláma miatt.  A COVID harmadik hulláma sajnos komolyan érezteti hatását, ezért Farkas Tamás komoly döntésre kényszerült. “Ezidáig vártam és tájékozódtam. Vártam a nagy sportszövetségeink és településünk vezetőinek álláspontjára, tájékozódtam vezetőink és szomszédos egyesületek vezetőinek véleményéről.TOVÁBB →

Nem telhet úgy el hét, hogy a sportolóink az önkormányzattal karöltve ne osztogatnának a település legforgalmasabb pontjain szájmaszkokat.TOVÁBB →