Ügyvezetői-logisztikai asszisztens állás

Irodabővítés céljából ügyvezetői- és logisztikai asszisztens munkakörbe keres munkatársat a Max Design Exhibition Kft., amely 2008-ban alakult, azóta dinamikusan fejlődő, külföldi partnerekkel dolgozó, 2015-ben az év vállalkozásának választott kiállításépítő cég.

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Az ügyvezetői döntések előkészítése:
  • folyamatok, feladatok nyomon követése, státuszjelentés,
  • A cégcsoport logisztikai tevékenységének támogatása:
  • A cégcsoport tagjaihoz tartozó ingatlanok körüli ügyek intézése,
  • Kapcsolattartás belföldi / külföldi ügyfelekkel, partnerekkel, beszállítókkal (írásban és szóban),
  • munkatársak külföldi kiküldetéseinél történő együttműködés (szállás, kiutazás megszervezése)
  • kiállítási helyszínen igénybe vehető szolgáltatások lehetőségeinek felkutatása.

Csatlakozz a csapatunkhoz, ha

  • életedben a rendszerszemlélet dominál,
  • erős Microsoft Office felhasználói szintű ismereted van,
  • talpraesett és agilis a személyiséged,
  • probléma megoldó képességed inkább erős, mint átlagos,
  • nem riadsz vissza a külföldi utaktól, és rugalmasnak tartod Magad,
  • szeretsz és jól tudsz csapatban dolgozni,
  • jól kommunikálsz írásban és szóban egyaránt.

Előnyt jelent számodra, ha:

  • angol,vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • logisztikai, vagy jogi előismeretekkel már rendelkezel,
  • korábbi hasonló pozícióban már dolgoztál és kedvelted a feladataidat,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin birtokában vagy.

Miért válassz Minket:

  • mert változatos munkát és európai szintű bérezést biztosítunk,
  • mert Nálunk folyamatos fejlődés, sokféle kihívás, és sikerélmények várnak,
  • mert biztosítunk utazási lehetőséget Európa különböző pontjaira,
  • mert dinamikus csapatban dolgozunk.

További információkat találsz honlapunkon cégünkről, referenciáinkról: http://maxdesignexhibition.hu/

Jelentkezés: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelelsz a fent említett elvárásoknak, jelentkezz fényképes önéletrajzzal a „maxdesign.hu@gmail.com” e-mail címen. A tárgymezőben tüntesd fel: ” Ügyvezetői – logisztikai asszisztens “.

Borítókép: Freepik

Ossza meg másokkal is a cikket!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük